Hjem » Interiør & design » Elite 681 Ultra Thin

Elite 681 Ultra Thin

Zenith er et av det mest eksklusive merket i sveitsisk ur industri. De har siden 1865 laget klokker og urverk av den mest ekstreme kvalitet, og er kanskje aller mest kjent for sitt fantastiske El Primero urverk, som år etter år har blitt premiert som verdens beste urverk.
ZEN_DP681.indd

Zenith produserer alle komponenter selv, og merkets verdi ligger i det edle håndverket, presisjon og design.

Nytt tidløst og klassisk ur

 Zenith har i disse dager lansert et nytt tidløst og klassisk ur som er 40 mm i diameter og med ekstra tynn urkasse (3,8 mm). Uret har Elite automatikk urverk som svinger 28.800 ganger i timen og har 50 timer gangreserve. Du kan velge mellom urkasse i 18 carat rosé gull eller stål. Safir baklokket gir deg innsyn i det vakre Elite urverket med Genève slipninger. Uret har også dobbeltsidig antirefleks safir glas for bedre lesbarhet.

Ren og klar design

 Zenith er kjent for deres rene og klare design og Elite 681 Ultra Thin går under samme sjanger. Uret understreker eleganse med dens estetiske og rene tidløse design. I 145 år har Zenith jobbet med presisjon og har vunnet en rekke priser og har hele 176 patenter. Veil pris hos forhandler fra kr 28.500,-