- På innsiden av verdens vakreste bil
- Matlaging i verdensklasse
- Velkommen til T DESIGN STUDIO by Brodahl og Jahren
- SÆRPREG OG KVALITET I OVER 50 ÅR
- Reduser strømforbruket med 40%*
- MORTEN ENGEBRETSEN AS - Rask, ryddig og rå siden 1901
- En eventyrlig jul hos Illums Bolighus i Stavanger
- Mohn Kunsthandel med kvalitet og trygghet siden 1912
- En eventyrlig jul hos Illums Bolighus i Bergen
- Inspirert av dansk designs storhetstid
Ekte varme og fine detaljer

Georg Jensen Damask har designet og laget damaskvevede kvalitetstekstiler til hjemmet gjennom generasjoner. Tradsjonen med å samarbeide med Danmarks beste arkitekter, designere og kunstnere sikrer en bred kolleksjon av damaskduker, løpere, dekkeservietter, sengetøy, frotté, kjøkkenhåndklær og annet boligtilbehør – selvfølgelig med utspring i de forskjellige designernes individuelle inspirasjon og stil.

Juleduken
Juleduken, designet av Bodil Bødker-Næss i 1975, er år etter år et populært valg, og den klassiske duken med de flettede julehjertene og enkle grankvister skaper både hyggelig stemning og eleganse. Juleduken fås i fargevariantene dyp rød, julerød og olmergrå.
Limited Edition julekopphåndklær
Duften av julebakst, gløgg og annet godt sprer seg i hjemmet, og kjøkkenet blir rammen rundt julehyggen. Denne julen lanserer Georg Jensen Damask de populære kopphåndklærne Stripes og Becker 63 i spesielle juleutgaver, som kun er i butikkene frem til jul. Til koppe-håndklærne veves det matchende kjøkkenhåndklær i bomull, og til sammen gir produktene kjøkkenet både en praktisk og vakker jule-touch.
Vinter, snø og fargen hvit
Georg Jensen Damasks duk Snefnug ligger på bordet og sprer en lys og lett julestemning. Duken er designet av Jette Nevers, og det enkle geometriske mønsteret gir en fin balanse til julens mange detaljer. Snefnug fås i fargene hvit, nattblå og natur.